Dla kogo?

Dla wszystkich, bez względu na płeć oraz wiek.

1 – DLA CHCĄCYCH SIĘ ZRELAKSOWAĆ: sesje floatingowe, pomagają obniżyć poziom kortyzolu- hormonu stresu oraz powodują wzrost poziomu endorfin – hormonów szczęścia. Odizolowanie od bodźców zewnętrznych pozwala na natychmiastową i długotrwałą poprawę samopoczucia.

2 – DLA DBAJĄCYCH O URODĘ: polecany wszystkim pragnącym spowolnić procesy starzenia, poprawić jędrność skóry, odżywić, nawilżyć i wzmocnić skórę, włosy i paznokcie.

3 – DLA PRZEMĘCZONYCH, ŻYJĄCYCH W STRESIE: czas spędzony w kabinie pozwoli Ci odpocząć, nauczyć się relaksu, osiągnąć wewnętrzny spokój, którzy osiągają buddyjscy mnisi czy jogini podczas buddyjskiej medytacji.

4 – DLA SPORTOWCÓW i osób czynnie uprawiających wszelkie dyscypliny sportowe: sesje floatingowe zwiększają wydajność treningów. Regenerują organizm po treningach.

5 – DLA PRZYSZŁYCH RODZICÓW: zalecany osobom starającym się o powiększenie rodziny. Właściwości regenerujące i antystresowe sesji pozytywnie wpływają na płodność.

6 – DLA UCZĄCYCH SIĘ: w szczególności dla osób chcących poprawić wyniki w nauce i zwiększyć efektywność. Podczas seansu stymulowana jest prawa półkula mózgu, odpowiedzialna za zapamiętywanie. Pozwala to poprawić koncentrację, kreatywność i efektywność.

7 – PODCZAS REHABILITACJI: to jeden z najlepszych sposobów wspierania rehabilitacji. Dzięki sesjom zauważalne jest zmniejszenie bólu, poprawa krążenia krwi, szybsze gojenie, zmniejszenie stanów zapalnych, unormowanie napięcia mięśniowego, zwiększenie wytrzymałości i siły.

8 – DLA BORYKAJĄCYCH SIĘ Z PRZWLEKŁYMI BÓLAMI: podczas stanu głębokiego relaksu uwalniane są endorfiny odpowiedzialne za łagodzenie bólu. Dodatkowo, dzięki swobodnemu unoszeniu się odciążone są stawy, ścięgna i więzadła, co powoduje łagodzenie bólu.

9 – DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH LĘKI, Nerwice, natręctwa, fobie: relaksacja wpływa na wyciszenie lęków, uspokojenie, zmniejszenie natężenia natrętnych myśli lub ich wyeliminowanie, w przypadku połączenia floatingu z terapiami tradycyjnymi, uzyskuje się o wiele wyższe efekty w powrocie do równowagi psychicznej.

10 – DLA ZMAGAJĄCYCH SIĘ Z DEPRESJĄ: sesje w kabinach wspomagają leczenie, jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego – podczas sesji następuje synchronizacja półkul mózgu i stabilizacja poziomu ich pracy, co powoduje wyciszenie ich lęków, uspokojenie organizmu, wzrost energii i optymizmu

11 – AUTYZM, ADHD, ADD : odfiltrowanie informacji sensorycznych dochodzących z otoczenia, często staje się przytłaczające. Osoby z ADHD i ADD mają niską tolerancję na frustrację oraz posiadają lęki społeczne. Kabina dla takich osób jest miejscem wyjątkowo relaksacyjnym, odprężającym, gdzie mogą wyciszyć się i uspokoić.

Przeciwskazania:

Menstruacja

I trymestr ciąży

Nieleczona epilepsja

Infekcje

Uszkodzenia, stany zapalne, owrzodzenie skóry

Rany otwarte

Zapalenie ucha

Cukrzyca

Zakrzepica

Wszczepiony rozrusznik serca

Nowotwór złośliwy skóry

Spożycie alkoholu, narkotyków lub środków odurzających